Uczniowie klasy 4 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z grafiki warsztatowej i komputerowej w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Podczas zajęć uczniowie tworzyli kolaż na matrycy o różnym kształcie i fakturze, następnie robili odbitki na prasie.
Na grafice komputerowej mieli okazję pracować w programie Adobe Photoshop gdzie uczyli się retuszowania. Dziękujemy za cenne lekcje ![]()



