Egzamin na kartę rowerową

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 4a i 4b przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Na boisku szkolnym zorganizowano specjalny tor przeszkód, który sprawdzał ich umiejętności jazdy na rowerze i znajomość przepisów ruchu drogowego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klasy 4a i 4b, którzy zdali egzamin na kartę rowerową. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy Wam wielu bezpiecznych i radosnych chwil na rowerze. Pamiętajcie, że odpowiedzialność i przestrzeganie przepisów są kluczowe dla Waszego bezpieczeństwa.