Uczennice klasy ósmej reprezentowały naszą szkołę w literackim konkursie powiatowym „Booktalking, czyli gawęda o książce” organizowanym przez ZSOiT w Wojkowicach. Z pasją i przy wykorzystaniu niebywałego talentu aktorskiego, zachęcały publiczność do sięgnięcia po wybraną pozycję książkową.
Obie odniosły sukces! Magda K. zdobyła I miejsce a Zosia R. wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy także organizatorom za podtrzymywanie długoletniej tradycji konkursu i zaproszenie do uczestnictwa.


