W ubiegłym roku szkolnym braliśmy udział w kampanii profilaktycznej Respektuj.pl – inicjatywie skierowanej do środowisk szkolnych, którym leżą na sercu wartości takie jak: szacunek do drugiego człowieka, empatia, tolerancja. W ramach kampanii organizowane były w naszej szkole działania antyprzemocowe i antydyskryminacyjne.
Nasze działania potwierdzone zostały otrzymaniem przez szkołę certyfikatu.
