You are currently viewing Na ratunek bezdomnym kotom!

Na ratunek bezdomnym kotom!

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.”

W naszej szkole gościliśmy panią mgr inż. Beatę Kulik, wolontariuszkę Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL . W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się Fundacja CHATUL, jak odpowiedzialnie i świadomie opiekować się swoimi pupilami oraz jak postępować ze znalezionymi bezdomnymi zwierzętami. Uczniowie chętnie i aktywnie brali udział w zajęciach, odpowiadając na pytania bądź wyrażając swoje zdanie. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom, zdobyta wiedza zostanie przekształcona w wiedzę praktyczną służącą zwierzętom.

Ogłaszamy również zbiórkę karmy mokrej oraz suchej dla kotów by wesprzeć okoliczne bezdomne kociaki. Bez naszej pomocy nie dadzą sobie rady.

Podpisane dary proszę zanosić do Pani Anny Kaczmarczyk sala 17.

Z góry dziękujemy za każdy dar ❤