W naszej szkole kolejny raz gościliśmy panią mgr inż. Beatę Kulik, wolontariuszkę Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL .
W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się Fundacja CHATUL, jak odpowiedzialnie opiekować się swoimi pupilami i jak pomóc zwierzętom bezdomnym. Uczniowie chętnie i aktywnie brali udział w zajęciach, odpowiadając na pytania bądź wyrażając swoje zdanie.
Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom, zdobyta wiedza zostanie przekształcona w wiedzę praktyczną służącą zwierzętom.
Ogłaszamy również zbiórkę karmy mokrej oraz suchej dla kotów by wesprzeć okoliczne bezdomne kociaki. Bez naszej pomocy nie dadzą sobie rady. Z góry dziękujemy za każdy dar ![]()
Można również zakupić charytatywny kalendarz za 45zł.






