You are currently viewing Zaprojektuj karierę w Polsce

Zaprojektuj karierę w Polsce

W piątek mieliśmy niebywałą przyjemność uczestniczyć w konferencji „Zaprojektuj karierę w Polsce” w ramach Lokalne Partnerstwa PAFW oraz Fundacji Rozwoju Kompetencji „Nowe Możliwości” w Katowicach.

Celem spotkania było wsparcie mieszkańców Wojkowic, w tym również społeczności ukraińskiej w aktywizacji zawodowej. Jednym z wielu interesujących punktów konferencji była prezentacja strojów przygotowanych i zaprezentowanych przez Stowarzyszenie Aktywny Wojkowicki Senior – moda zero waste, projektów Joanna Decowska z pracowni WArto warsztaty artystyczne inspirowanych strojami ludowymi i prezentowanymi przez uczennice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach. O wspaniały makijaż zadbała Fabryka Estetyki – Hudala make-up.

Za fantastyczne zdjęcia odpowiada Fotografia Marcin Skiba.

My też mieliśmy swój udział w tej konferencji!!!

Wraz z uczniami z naszej zaprzyjaźnionej Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach przygotowaliśmy eko-modę z szafy.

To było niezwykłe przeżycie! Mogliśmy wcielić się najpierw w projektantów, trochę krawców i na końcu w modelki i modelów.

Trzeba dodać, że jednym z prowadzących był pan Przemek Pawełczyk, a jedną z modelek pani Anna Kaczmarczyk – nauczyciele z naszej szkoły.