Dzisiejsze święto upłynęło nam w wyjątkowej atmosferze! Podczas uroczystej akademii wystąpiła klasa 7, a także nasze zespoły wokalne i taneczne, które swoimi występami dostarczyły nam wielu wzruszeń i radości.
Odbyło się również uroczyste wręczenie Nagród Dyrektora, a serdeczne życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły złożyła Pani Wicedyrektor Małgorzata Jędryka.
Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Szczerbie – Burmistrzowi Miasta Wojkowice – za obecność. Trzymamy kciuki za dotrzymanie obietnicy! ![]()
Podziękowania kierujemy również do Radnego Rady Powiatu Będzińskiego i Dyrektora MOPS – Pana Macieja Klimka oraz Rady Miasta za pamięć, serdeczne życzenia i słodki prezent.
To był naprawdę piękny dzień pełen uśmiechów, dobrych słów i wspólnego świętowania! ![]()

