You are currently viewing Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Senne Marzenie”

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Senne Marzenie”

Zaprosiliśmy dzisiaj do naszej szkoły zdolnych młodych plastyków z powiatu będzińskiego, żeby zaprezentowali swoje umiejętności w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ” Senne Marzenie”. W wyznaczonym czasie uczestnicy wykonywali swoje prace pastelami. Wyróżnili się swoją pomysłowością, kreatywnością i talentem plastycznym.

Jury przyznało następujące miejsca.

W kategorii klas 3-4

I miejsce – Milena Wnukowska Szkoła Podstawowa nr1 w Wojkowicach

II miejsce – Aleksander Czerkawski Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach

III miejsce – Maja Wzgarda SP nr2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi

W kategorii klas 5-6

I miejsce – Laura Chaber Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi

II miejsce – Magdalena Derkacz Szkoła Podstawowa nr1 w Wojkowicach

III miejsce – Laura Zając Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi

Wyróżnienie – Tadeusz Nowak Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach

W kategorii klas 7-8

I miejsce – Kateryna Sarokina Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach

II miejsce – Ksenia Mironienko Szkoła Podstawowa nr1 w Wojkowicach

III miejsce – Agnieszka Palińska Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi

Wyróżnienie – Izabela Kubiczek Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Naszej szkoły za zakup pomocy plastycznych na konkurs oraz upominków dla zwycięzców.

Bardzo dziękujemy Atrakcyjne Wojkowice za piękne upominki dla najlepszych plastyków.