Międzygminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Igrzyska Dzieci”

Zawody międzygminne w mini-piłce nożnej i … wygrana reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1 w Wojkowicach !!!

Bardzo dobre mecze w dość wyrównanej stawce. Jednak spośród siedmiu rywalizujących zespołów, to reprezentacja naszej szkoły uzyskała najlepszy wynik. Nie były to łatwe zawody i jak to bywa przydał się przysłowiowy łut szczęścia. W meczu decydującym o wejściu do finału zadecydowały rzuty karne. I tu lepsza SP1 Wojkowice. Mecz finałowy w wyznaczonym czasie kończy się remisem, a w związku z tym ponownie strzelamy karne aby rozstrzygnąć kto zajmie I miejsce. I tym razem po raz kolejny lepsza okazuje się reprezentacja naszej szkoły.

Brawo👏👏🥇

1 miejsce i awans do zawodów powiatowych. Oj, nie będzie łatwo, ale teraz cieszmy się osiągniętym wynikiem 🥳⚽️

Skład: Radosław W., Szymon P., Radosław M, Kamil S., Tymur P., Jakub G., Igor M., Kuba Z-W., Jan K., Tobiasz Ś.

Gratulujemy 💪⚽️